Пляжі ПриморськаПіщанний пляж ПриморскаПора пакувати валізи і їхати на море. Свіже повітря, сонце, пісок, ласкавий прибій і найчистіші пляжі можна знайти не тільки за кордоном, але і в Україні. Рекомендуємо звернути увагу на пляжі Приморська Кілійського району.

Плануючи поїздку, варто врахувати цікавий факт: в Одеській області розміщено три селища з назвою Приморське: в Білгород-Дністровському і Татарбунарському районах. Але тільки в Кілійському вас чекають найчистіші пляжі і помірні ціни на відпочинок. 

Курорт Приморське розташувався всього в 15 км від міста Вилкове - української Венеції, де пересування по місцевості здійснюється в човнах, схожих на італійські гондоли. Він є частиною Дунайського біосферного заповідника. З іншим курортом, Катранка, Приморське з'єднане косою - прекрасне, пустельне місце з шикарним краєвидом.

Село Приморське знаходиться в степовій зоні і оточене солончаками. Недалеко від селища розташувалося озеро Сасик, відокремлене від моря 15-кілометрової дамбою, де і знаходяться пляжі.

Відпочинок на піщаних пляжах в Приморському

Літній відпочинок на пляжі у Приморському

Протяжність піщаних пляжів в Приморському - 6 км. Середня температура повітря влітку - +27 ° C, а моря - 25 ° C. Чим ближче до Дунаю, тим море дрібніше і менш солоне. Пляж в Приморському обладнаний всім необхідним: є урни для сміття, кабінки для переодягання, громадський туалет, медпункт і 5 рятувальних пунктів.

За додаткову плату ви можете орендувати шезлонг і пляжну парасольку, покататися на банані або водному мотоциклі, спуститися з величезною надувної гірки, яких на пляжі цілих 3, або пострибати на батутах. Ваші діти точно оцінять таку розвагу.

Поруч з пляжем багато затишних кафе, де можна смачно перекусити стравами національної кухні або замовити комплексні обіди. Середня вартість харчування для відпочиваючих - 70 грн.

У центрі селища влітку працює ринок, де ви можете купити фрукти і овочі, сувеніри, пляжні та гігієнічні приналежності.

Відпочинок біля моря в Приморському

Відпочинок біля моря в Приморському - відмінне рішення для тих, хто хоче оздоровитися і відпочити на морі далеко від шуму великого міста. Приморське - невелике, але дуже затишне курортне село. У ньому розташована одна з найкращих баз відпочинку «Сонячна», яка знаходиться на першій лінії і всього в 300 м від моря.

Тут вас чекають затишні номери за низькими цінами, де так комфортно відпочивати. Басейни, мангал, літня кухня, кафе, де для вас будуть готувати по-домашньому смачну їжу. Тиша, спокій і умиротворення. А що ще потрібно для гарного відпочинку?